Проста реєстрація
ВІРТУАЛЬНА БОНУСНА КАРТКА
Для вашої зручності ми створили віртуальну бонусну картку

Більше ніякого пластику — просто реєструйтесь,
телефонуйте безкоштовно на номер
073 182 1000
і накопичуйте бонуси на вашу віртуальну карту!

Реєстрація
Кожен новий зареєстрований гість отримує 10% бонусів на свою віртуальну картку з першого замовлення!

Для реєстрації віртуальної картки достатньо відправити SMS на номер
073 182 1000 зі своїм іменем і датою народження:
#Ім'я*ДДММРРРР (де ДД — дата, ММ — місяць, РРРР — рік народження, вказані цифрами). Наприклад: #Сергій*30041977

Якщо реєстрація пройшла успішно, ви отримаєте SMS такого змісту:
«Ура! Ви зареєстровані! Тепер, перед тим як попросити рахунок, просто подзвоніть зі свого телефону на номер 0731821000 (БЕЗКОШТОВНО) і чекайте СМС з одноразовим кодом, який треба буде повідомити офіціантові».

Якщо ваш номер телефону вже є в нашій базі, ви отримаєте SMS такого змісту:
«Код **** — повідомте його офіціантові при розрахунку. Дійсний 60 хвилин».

Якщо текст вашого SMS відправлений у некоректному форматі, ви отримаєте повідомлення наступного змісту: «Виникла помилка! Для підтвердження реєстрації зателефонуйте 0977124580».

У разі виникнення помилки реєстрації зверніться за телефоном гарячої лінії 0977124580 або до онлайн-консультанта на цьому сайті.
Користування
Перед тим як попросити рахунок у ресторані:

1. Зателефонуйте на номер 073 182 1000 (дзвінок повинен здійснюватися з номера телефону, вказаного при реєстрації в бонусній програмі).

2. Дзвінок буде автоматично скинуто (оплата не стягується).

3. У відповідь на дзвінок на ваш телефон автоматично прийде SMS-повідомлення з кодом, який необхідно повідомити офіціантові при розрахунку.

Якщо ваш номер зареєстрований у програмі, ви отримаєте SMS такого змісту: «Код **** — повідомте його офіціантові при розрахунку. Дійсний 60 хвилин».

4. Якщо ви не встигли скористатися кодом з SMS протягом 60 хвилин, зателефонуйте на номер 073 182 1000 повторно для отримання нового коду.

5. Після розрахунку ви отримаєте SMS-повідомлення з інформацією про нараховану суму бонусів і поточний баланс.

Умови дії бонусної програми
1. Віртуальна картка нового зареєстрованого гостя активується з бонусом 10%.

2. Бонуси на картку зараховуються тільки від суми, яка оплачена готівкою або банківською карткою.

Політика конфіденційності
Ці Правила обробки, зберігання та захисту даних клієнтів (далі — Правила) визначають порядок поводження з даними користувачів, що передаються за номером 073 182 1000.

1. Основні положення.
Відправляючи персональні дані на номер 073 182 1000, Користувач дає дозвіл на збір, зберігання, використання та розголошення своїх даних (в т.ч., але не обов'язково, персональних даних) відповідно до цих Правил, Законів України «Про захист прав споживачів», «Про захист персональних даних», «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах». Правила дійсні з моменту передачі будь-яких даних користувача на номер 0731821000.

2. Збір та використання персональних даних про клієнта.
Дані Користувача є інформацією з обмеженим доступом. Дані Користувача зберігаються на сервері сайту grazvognem.com.ua, сервері карткової бази та обробляються за допомогою автоматизованої системи. Мета обробки даних Користувача: для забезпечення реалізації адміністративно-правових відносин, відносин у сфері податкового і бухгалтерського обліку, реклами, інших відносин, при яких використовуються дані Користувачів.

Користувач погоджується з тим, що передані ним дані можуть використовуватися для:
• реєстрації користувача в бонусній програмі;
• надання послуг та клієнтської підтримки на запит клієнта;
• поліпшення власних послуг, змісту сайту і бонусної програми;
• повідомлення клієнта про послуги, новини і рекламні пропозиції за допомогою SMS, електронних повідомлень, пошти і т. д.

3. Розголошення наданих клієнтом/користувачем даних.
Дані користувача надаються третім особам у наступних випадках:
• отримано додаткову згоду клієнта;
• надання загальної інформації (статистичні дані, узагальнена інформація), яка не містить персональної інформації і яка не ідентифікує клієнта індивідуально;
• надання інформації правоохоронним та іншим державним органам у відповідь на їх офіційний запит, що стосується кримінального розслідування або передбачуваної протиправної діяльності.

4. Видалення наданих даних (в т.ч. персональних даних) і відмова від розсилки.
При зміні даних Користувача, зазначених у пункті 2, а також якщо Користувач не хоче більше брати участі у віртуальній бонусній програмі, його дані підлягають зміні або видаленню.

5. Захист даних.
ТОВ «Мортадела» зобов'язується вживати належних заходів безпеки для захисту від незаконного втручання або неправомірної зміни, розголошення або знищення даних Користувача.